Doskonała zabawa z Littlest Pet Shop i Nerf w Focus Mall Bydgoszcz

Dzien Dziecka_FMB

Aż trzy dni atrakcji z okazji Dnia Dziecka przygotowało z myślą o swoich najmłodszych klientach centrum handlowe Focus Mall Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39. We wspólnych zabawach i grach z dziećmi pojawią się telewizyjni bohaterowie ekranu – zwierzątka z bajki Littlest Pet Shop oraz kultowe zabawki serii Nerf.

Focus Mall Bydgoszcz zaprasza na rodzinną imprezę z okazji Dnia Dziecka. Na parterze centrum, w okolicy sklepu Smyk, od 27 do 29 maja (piątek-niedziela), w godzinach
11:00-18:00 na najmłodszych klientów czekać będą dwie wyjątkowe strefy zabawy. Pierwsza zapewni szereg atrakcji związanych z bajką Littlest Pet Shop, zaś w drugiej przygotowane zostaną najatrakcyjniejsze zabawki z serii Nerf.

W strefie poświęconej kreskówce o Blythe Baxter i niesamowitym sklepie zoologicznym, dzieci będą mogły skorzystać z takich aktywności jak: projektowanie ubrań dla ulubionych zwierzaków, kącik plastyczny z kolorowankami, gra, w której będzie trzeba rozpoznawać głosy zwierząt oraz liczne zagadki, łamigłówki i inne zabawy. W strefie Nerf będzie okazja,
by zmierzyć swoje siły na strzelnicy, której celem będą kolorowe puszki i kubeczki oraz zagrać na perkusji. Za wszystkie aktywności dzieci będą otrzymywać pieczątki, które podczas ostatniego dnia eventu będzie można wymienić na kolekcjonerskie figurki My Littlest Pet Shop.

– To będzie jedna z najdłużej trwających imprez z okazji Dnia Dziecka w Bydgoszczy. Zapewniam, że przez te trzy dni dla najmłodszych nie zabraknie atrakcji. Impreza została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 15 lat, więc zarówno ci najmłodsi, jak i trochę starsi, znajdą dla siebie okazję do doskonałej i niezapomnianej rozrywki. Zapraszamy do odwiedzin całymi rodzinami we wszystkie trzy dni trwania wydarzenia – mówi Gregory Pertus, dyrektor Focus Mall Bydgoszcz.

Udział we wszystkich atrakcjach wydarzenia jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram imprezy można znaleźć na stronie internetowej: www.focusmall-bydgoszcz.pl.