Fabryka Czekolady w CH Janki

chjanki_fabryka-czekolady

W dniach 28 maja – 5 czerwca Centrum Janki k/Warszawy, ul. Mszczonowska 3, zamieni się w niezwykłą Fabrykę Czekolady, w środku której dzieci będą mogły zobaczyć jak powstają czekoladowe pyszności! W programie wydarzenia także warsztaty edukacyjne, animacje z czekoladą w roli głównej oraz akcja „Złoty Bilet” pozwalająca zdobyć kartę podarunkową o wartości 100 złotych na dodatkowe zakupy w Centrum Janki.

Fabrykę Czekolady w Centrum Janki będzie można odwiedzić w dniach 28 maja – 5 czerwca w godzinach 10.00-18.00. Pod okiem animatorów przebranych za pracowników fabryki dzieci będą mogły wyprodukować własne czekoladki, ozdobić je kolorowymi posypkami i zjeść lub zabrać do domu. Podczas specjalnych warsztatów edukacyjnych maluchy poznają tajniki wytwarzania czekolady – od procesu zastygania aż po moment jej dekorowania, a także dowiedzą się, z czego powstaje czekolada. Przed wejściem do Manufaktury Czekolady na najmłodszych będą czekać liczne czekoladowe animacje.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie akcja „Złoty Bilet”. Przez dwa weekendy – w dniach 28-29 maja oraz 4-5 czerwca – pierwszych 500 klientów, którzy okażą paragony za zakupy o wartości minimum 100 złotych dokonane na terenie galerii handlowej i odpowiedzą na pytanie dotyczące czekolady, otrzyma w prezencie czekoladowy smakołyk. W 20 czekoladach zostanie ukryty „Złoty Bilet” uprawniający do odbioru karty podarunkowej o wartości 100 złotych.

„W Centrum Janki zawsze coś się dzieje! Tym razem – z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka – zapraszamy na 9 dni wyjątkowo słodkich atrakcji. Zachęcamy całe rodziny do odwiedzenia Fabryki Czekolady, gdzie najmłodsi będą mogli wyprodukować własną czekoladkę, a rodzice będą mieć szansę na zdobycie Złotego Biletu” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin akcji „Złoty Bilet” jest dostępny w Punkcie Informacyjnym w Centrum Janki.

Wstęp do Fabryki Czekolady jest bezpłatny.

Informacje o Centrum Janki:

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Saturn oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową centrum uzupełnia 76 butików i sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: City Sport, Cubus, H&M, KappAhl, Kazar, Reserved czy Sephora.