Paranienormalni jadą na wakacje, czyli Baltic Tour 2015

Paranienormalni Baltic Tour poster (mat. prasowe Paranienormalni)

Paranienormalni jadą na wakacje, czyli Baltic Tour 2015

„Wakacje, jedziemy na wakacje, gdzieś mam Egipt i Chorwację, Polska większe ma atrakcje”. Tak śpiewał znany poeta-klasyk, czyli Igor Kwiatkowski z Kabaretu Paranienormalni. Wszyscy członkowie kabaretu zgodnie twierdzą: nadbałtyckie kurorty nie mają sobie równych. Dlatego nadmorska trasa Paranienormalnych stała się już tradycją. W tym roku rozpocznie się 17 lipca i potrwa do 16 sierpnia. Paranienormalni zawitają m.in. do: Świnoujścia, Dźwirzyna, Jastarni, Rewalu czy Władysławowa, a trasę zakończą w Międzyzdrojach.
Baltic Tour 2015 to pewność rewelacyjnej zabawy podczas urlopu i wyjątkowa atrakcja dla wszystkich fanów dobrej rozrywki. Paranienormalni wpisali się już w nadmorski krajobraz i, jak sami powtarzają od lat, są „równie kultowi jak smażalnie ryb, maszyny do wyławiania maskotek, a obecność na występie jest obowiązkowa niczym zjedzenie gofra z bitą śmietaną”. Ich energia i humor oraz uwielbiane przez wszystkich postaci rozgonią wszelkie chmury, uleczą słoneczne oparzenia i zaradzą na problemy z wakacyjną miłością.
W nadchodzącym wakacyjnym sezonie Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki znów pojawią się z najnowszym programem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Podczas Baltic Tour 2015 widzowie zobaczą dobrze znane, jak i zupełnie nowe skecze. Pomorska publiczność pozna dalsze losy Jacka Balcerzaka i doktora Prozaka, zobaczy skecze z udziałem Mariolki, a także mnóstwo improwizacji i wspólnej zabawy z publicznością. Spektakle trwać będą około dwóch godzin a zakończone będą spotkaniami z fanami. Robert Motyka zaprasza, zapewniając: – Będzie świetna zabawa, jak co roku. Wszyscy jednak mamy nadzieję, że nie wpadnie Kryspin i nie popsuje nam zabawy.
Kryspin Cesarz Internetu, najsłynniejszy hejter Paranienormalnych, w oficjalnym komentarzu w tej sprawie powiedział: – Żal… Te sierściuchy mają czelność znowu zanudzać wszystkich swoimi beznadziejnymi skeczami? Muszę ostrzec wszystkich, by nie wybierali się na ich występy. Poniżej podaję pełną listę. Drodzy, pamiętajcie, nie idźcie tam!
W odpowiedzi na oświadczenie Kryspina, słynna Mariolka powiedziała: – Eee tam, przesadzasz, Kryspin. Ja z Gabryśką się wybieramy. Paranienormalni żarty mają czasem suche, ale fajne z nich ciacha. Słuchać nie trzeba, a można sobie przynajmniej popatrzeć, c’nie?

Kalendarz Baltic Tour 2015:
(uzyskany dzięki uprzejmości Kryspina)

17.07 – Świnoujście
18.07 – Ustronie
19.07 – Międzyzdroje
20.07 – Rewal
21.07 – Dźwirzyno
23.07 – Władysławowo
23.07 – Jastarnia
24.07 – Sopot
12.08 – Świnoujście
13.08 – Ustronie
15.08 – Rewal
16.08 – Międzyzdroje
Adresy i godziny podane będą na oficjalnej stronie kabaretu.

Piosenka „Jedziemy na wakacje”:
https://www.youtube.com/watch?v=xyOYf83ZI3g
Oficjalna strona Paranienormalnych:
http://www.paranienormalni.com/
Oficjalny fanpage Paranienormalnych na FB:
https://www.facebook.com/Paranienormalni