Robert Hood odwołuje przyjazd do Białegostoku z powodu choroby. Tegoroczny Timetable OSUTD.

OSUTD PLAKAT

Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że z powodu choroby na festiwalu nie wystąpi Robert Hood. Lukę po nim wypełni szkocki producent i DJ Edit Select, który podbił serca fanów techno w tym roku doskonałym albumem „Phlox” wydanym na wytwórni Prologue. W drodze jest oficjalne oświadczenie Roberta dotyczące dokładnych powodów odwołania występu, którym oczywiście się z Wami podzielimy.

Edit Select (Anthony Scott) to człowiek obecny na scenie brytyjskiego techno od przeszło dwóch dekad. W latach 90. nagrywał m.in. jako Percy X czy Mion, ale od 2007 roku Tony poświęcił się swojemu najmłodszemu alter ego. Jego produkcje i remixy ukazywały się nakładem licznych kultowych wytwórni (m.in. Music Man, Ostgut, Soma, CLR, Figure), a jego własny label jest platformą na której artysta współpracuje z najciekawszymi postaciami światowego techno (m.in. Mark Broom, Lucy czy Mike Parker). Kilka miesięcy temu ukazał się na rynku pierwszy pełny album Edit Select – „Phlox” – który sam w sobie jest wystarczającym powodem do zaproszenia artysty do Białegostoku. Głębokie i hipnotyczne techno to w końcu to, co na scenie Technosoul lubimy najbardziej!
https://soundcloud.com/edit-select

Timetable festiwalu kształtuje się w sposób następująco:

timetable

Z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, dojazd autem na teren festiwalu nie jest możliwy. Wszystkich zmotoryzowanych zachęcamy do parkowania aut na parkingu przy ulicy Traugutta, w okolicy dawnego dworca Białystok Fabryczny oddalonego o kilkaset metrów od ul. Węglowej.
Co więcej, warto zapoznać się mapą terenu festiwalowego:

mapa

 

oraz z regulaminem imprezy, który znajdziecie pod adresem:
http://www.uptodate.pl/regulamin-imprezy

Bilety dostępne na:

1. Naszej stronie www.uptodate.pl

2. Stronie www.biletomat.pl
3. Za pośrednictwem Ticketpro
4. W zaprzyjaźnionych lokalach:
– w Białymstoku: GramOFFon (ul. Malmeda 17), Oba sklepy Free Way (ul. Św Rocha 14A lok 11/ ul. Lipowa 37) , WhiteStore (ul. Malmeda 13 lok. 27)
– w Warszawie: sklep Sideone (ul. Chmielna 21)

Więcej o nas:

Strona www: http://uptodate.pl
Strona na Facebooku: http://www.facebook.com/Up2DateFestival
Event na Facebooku: http://www.facebook.com/events/1435495576699235