SŁOWIKONADA

VI Przegląd Wokalny Slowikonada, 16-17.04.16

HARMONOGRAM

16 -17 kwietnia (sobota-niedziela)

 

PROGRAM:

16 kwietnia 2016 r. SOBOTA

Oficjalne otwarcie przeglądu 16 kwietnia (sobota) godz. 9.50

KATEGORIA I: 4 – 6 LAT
Godz. 10.00 – 10.20

  • Zofia Kaczmarska – zgłoszenie indywidualne
  • Amelia Balke – zgłoszenie indywidualne
  • Zofia Przewoźna – Tęczowe Przedszkole Warszawa
  • Gabriela Witer – Niepubliczne Przedszkole” Nutka” Piaseczno
  • Ida Halska – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce

Przerwa godz. 10.20 – 10.30

KATEGORIA   II:   7 – 9  LAT
Godz. 10.30 – 11.20

  • Anna Gąsiorkiewicz – zgłoszenie indywidualne
  • Natalia Kupczyk – Szkoła Podstawowa nr 298 Warszawa
  • Krzysztof Kwaśny – Artystyczny Dom Animacji w Warszawie
  • Natalia Kupczyk i Aleksandra Majka – Szkoła Podstawowa nr 298 Warszawa
  • Zuzanna Smoleń i Jakub Rzeszkiewicz – zgłoszenie indywidualne
  • Nina Sawczenko – Szkoła Podstawowa nr 3 w Puławach
  • Maja Tomczyk i Mateusz Kupczyk – Szkoła Podstawowa nr 298 w Warszawie
  • Zuzanna Wawrzyn – Artystyczny Dom Animacji Warszawa
  • Maria Chwastek- Młodzieżowy Dom Kultury Kielce
  • Kajtek Sękowski – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce

Przerwa  godz. 11.20-11.30

KATEGORIA III: 10 – 12 LAT
Godz. 11.30- 12.20

  • Agata Zając – Stowarzyszenie „Dwójka” – Puławy
  • Iga Pyśkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 –  Puławy
  • Justyna Galaszewska – zgłoszenie indywidualne
  • Julia Gąsiorkiewicz – zgłoszenie indywidualne
  • Anna Ryfka – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Anna Mróz – Dom Kultury Zacisze – Warszawa
  • Ewa Rogowska – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Julia Bogusławska – Szkoła Podstawowa nr 285 Warszawa
  • Hanna Janczewska i Hanna Wrońska – Filia Gminnego Ośrodka Kultury – Kąty Węgierskie
  • Martyna Ordak – Filia Gminnego Ośrodka Kultury  – Kąty Węgierskie
  • Jakub Stańczak – Filia Gminnego Ośrodka Kultury  – Kąty Węgierskie
  • Zuzanna Szczepańska – Filia Gminnego Ośrodka Kultury – Kąty Węgierskie

Przerwa godz. 12.20-12.30

KATEGORIA   III:  10 – 12  LAT
Godz. 12.30-13.20

  • Aleksandra Król – zgłoszenie indywidualne
  • Oliwia Ciechacka – zgłoszenie indywidualne
  • Oliwia Imiołek – WCK Filia w Aleksandrowie
  • Monika Tomasik – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce
  • Kinga Pilsniak  – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce
  • Julia Palmowska – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce
  • Aleksandra Gąska – – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce
  • Marta Śmiech  – zgłoszenie indywidualne Kielce

Przerwa godz. 13.30-13.40      

KATEGORIA   IV:  13 – 15  LAT
Godz. 13.40-14.30

  • Laura Wrońska – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Małgorzata Łuczak – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Maria Godek – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Julia Sikorska – zgłoszenie indywidualne
  • Jakub Sozoniuk – zgłoszenie indywidualne
  • Urszula Szumska – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce
  • Emilia Chlewicka – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce
  • Alicja Szemplińska – Gimnazjum TWP Ciechanów
  • Zofia Bejm i Katarzyna Latos – Gimnazjum nr 77 Warszawa

14.30-15.15 PRZERWA OBIADOWA

KATEGORIA   IV:  16 – 19  LAT
Godz. 15.15-15.45

  • Dominik Sieńko – zgłoszenie indywidualne
  • Urszula Stańczykowska – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Zuzanna Truszewska – zgłoszenie indywidualne
  • Jakub Traczyk – „ Emka Studio” Przasnysz
  • Jakub Adamus – Dom Kultury Włoszczowa
  • Daria Kierońska – Młodzi4eżowy Dom Kultury Kielce
  • Maria Leszczełowska – Studio Wokalne Agaty Wrońskiej Warszawa
  • Topolska Zuzanna – Dom Kultury Zacisze Warszawa

Przerwa techniczna 15.45-16.00  

ZESPOŁY – KATEGORIA 5-12

Godz. 16.00 -17.00

  • Voice of Zacisze  – Dom Kultury Zacisze  Warszawa
  • Studio Piosenki „Kącik” – Filia Ośrodka kultury w Kątach Węgierskich
  • Studio Piosenki Beniaminów – Filia Ośrodka Kultury w Beniaminowie
  • Tutti – Młodzieżowy Dom Kultury Kielce


ZESPOŁY – KATEGORIA 13-19

  • Zespół Hexagon – Ośrodek Kultury Brwinów

 

17 kwietnia 2016 r. NIEDZIELA
KATEGORIA II:   7 – 9  LAT

Godz. 10.00 – 10.45

  • Marcelina Litwin – Dom Kultury Dorożkarnia Warszawa
  • Gabriela Zalewska – zgłoszenie indywidualne
  • Maja Janowska – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Matylda Berezowska – Dom Kultury Dorożkarnia
  • Karolina Margalska – zgłoszenie indywidualne
  • Natalia Klicka – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Wiktoria Szymankiewicz – Dom Kultury Zacisze
  • Karolina Roguska – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Milena Mazurek – Dom Kultury Zacisze Warszawa

Przerwa godz. 10.45-10.50

KATEGORIA   II:   7 – 9  LAT

Godz. 10.50 – 11.40

  • Natalia Zajfryd – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Maria Krasowska  – Dom Kultury Wilanów Warszawa
  • Dominika Łabuz Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Izabela Ilczuk – Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem
  • Łucja Olczyk – zgłoszenie indywidualne
  • Kalina Olczyk – zgłoszenie indywidualne
  • Maja Milewska – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Szymon Piotrowski – Dom kultury Zacisze Warszawa
  • Aleksandra Czaplicka – Dom Kultury Zacisze Warszawa

Przerwa godz. 11.40 – 11.50

KATEGORIA   III:  10-12  LAT
Godz. 11.50 – 12.50

  • Martyna Olobry – Dom Kultury Świt Warszawa
  • Daria Dormitz – Dom Kultury Dorożkarnia Warszawa
  • Emilia Sentkowska – Dom Kultury Dorożkarnia Warszawa
  • Julia Wiśniewska – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Natalia Czerniszowa – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Iwona Uljasz Dom Kultury Gocław Warszawa
  • Antonina Piątek – Centrum Kultury Wilanów Warszawa
  • Antonina Przeździęk – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Maria Bejm – zgłoszenie indywidualne
  • Kornelia Olczyk – zgłoszenie indywidualne
  • Jan Marczewski – Miejski Ośrodek Kultury  Ząbki
  • Urszula Zubek – Miejski Ośrodek Kultury Ząbki
  • Lena Milewska – Dom Kultury Zacisze Warszawa
  • Oliwia Oniśk – Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Przerwa  godz. 12.50-13.10

KATEGORIA IV: 13 – 15 LAT
Godz. 13.10- 14.10

  • Natalia Czapla – Miejski Ośrodek Kultury Ząbki
  • Gabriela Kingston – Dom Kultury Dorożkarnia Warszawa
  • Natalia Rejowska i Agnieszka Sieluk – Dom Kultury Gocław Warszawa
  • Maja Bodnar – Dom Kultury Gocław Warszawa
  • Julia Karpińska – Miejski Ośrodek Kultury Ząbki
  • Joanna Olesicka-Baran – Gimnazjum nr 143 Warszawa
  • Klaudia Krawczyk – Centrum Kultury i Czytelnictwa Serock
  • Weronika Włodarczyk – Gimnazjum nr 143 Warszawa
  • Olga Gorczyńska – Gimnazjum nr 143 Warszawa
  • Karolina Berej i Julia Bielska – Gimnazjum nr 143 Warszawa
  • Klementyna Sip  – zgłoszenie indywidualne
  • Aleksandra Kiełek – Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem
  • Magdalena Oniśk – Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Przerwa 14.10-14.20

KATEGORIA   IV:  16 – 19  LAT
Godz. 14.20-14.50

  • Aleksandra Pastuszka – Zgłoszenie indywidualne
  • Joanna Gorczyńska – Centrum Kultury i Czytelnictwa Serock
  • Jędrzej Halerz – zgłoszenie indywidualne
  • Cezary Uljasz – Klub Kultury Gocław
  • Julia Barbara Rogalska – Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem
  • Urszula Nowakowska – Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem

Przerwa obiadowa  14.50-15.40    

ZESPOŁY – KATEGORIA 5-12

Godz. 15.40 -16.30

  • Abrakadabra – Dom Kultury Zacisze
  • Łupss! Centrum Kultury Wilanów
  • Wesołe Nutki – Dom Kultury Uśmiech Ożarów Mazowiecki