Sukces młodych brydżystów z MDK Bolesławiec

DSC_0276W zakończonej  XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych (Lidzbark Warmiński) uczestnicy zajęć brydżowych MDK Bolesławiec – Patryk i Jakub Patreuhowie zdobyli dwa złote medale. Olimpiada, która była jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów (kategoria 16 – 18) była także udana dla dziewcząt, które dopiero od jesieni ubiegłego roku uczestniczą w zajęciach brydżowych. Katarzyna Jakieła i Alicja Myśliwiec zdobyły 8 i 14 miejsce w turniejach dziewcząt, czym razem ze swoimi kolegami walnie przyczyniły się do zdobycia przez 14 osobową ekipę z Dolnego Śląska 3 miejsca w kategorii wojewódzkiej. Zawodniczki i zawodnicy zdobyli łącznie połowę punktów dla województwa.  Zapraszamy młodzież chętną do nauki brydża sportowego na zajęcia w MDK w Bolesławcu, ul.Grunwaldzka 5. Już od 6 czerwca będą przyjmowane zapisy na nadchodzący rok szkolny 2016/2017.