Teatralny Misz-Masz w POK „Dom Chemika”

Teatralny Misz-Masz

9 czerwca o godz. 17.00 w małej sali teatralnej w POK „Dom Chemika”, ul. Wojska Polskiego 4, Koło Konferansjerów i Recytatorów działające pod kierunkiem Anny Filipiak w POK „Dom Chemika”, zaprasza na Teatralny Misz-Masz. W programie monodram i recytacje członków Koła. Wstęp 5 zł. Program przeznaczony dla widzów od 12 r.ż.

Aleksandra Kaszlikowska zaprezentuje premierowy spektakl jednego aktora pt. „Wyznanie”. Monodram opowiada o losach zagubionej nastolatki, która poszukuje swojego miejsca w życiu. Autorką scenariusza jest Karina Góra, choreografię przygotowała Karolina Wręga, reżyserią zajęła się Anna Filipiak.

Młoda aktorka przedpremierowo prezentowała już spektakl na III Ogólnopolskim Festiwalu Lalki i Słowa w Radomiu, gdzie monodram zdobył I nagrodę oraz na eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, gdzie otrzymał nagrodę i nominację do etapu wojewódzkiego.

Dodatkowym elementem spotkania będą prezentacje najlepszych recytatorów, którzy przedstawią nagradzane w konkursach i przeglądach utwory. Na scenie zobaczymy: Annę Górską, Paulinę Pajórek, Paulę Osiak, Julię Stefaniuk i Julię Ogonowską.

Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika

ul. Wojska Polskiego 4