Warsaw Short Framing – cykl pokazów filmowych kina offowego w DK Kadr

plakat_wsf_2 Dom Kultury Kadr, ul. Gotarda 16,  Warszawa, zaprasza 17 października 2016r. (czwartek), godz. 19.00, na Warsaw Short Framing – cykl pokazów filmowych kina offowego. Wstęp wolny, rezerwacja miejsc online na www.dkkadr.waw.pl.

W programie:

Wyjazd, reż. Christian Wittmoser (Niemcy) 30’

Niklas wyjeżdża na samotne wakacje na Majorkę. Próbuje dojść po siebie po nieudanym związku. Na plaży poznaje piękną Lilly i jej chłopaka Denisa. Między trójką młodych ludzi rodzi się nietypowa relacja.

Peto, reż. Joonas Makkonen (Finlandia) 10’

Młody miłośnik gier wideo bardzo chce zaprzyjaźnić się ze swoją sąsiadką. Pewnego dnia dziewczyna prosi go o opiekę nad jej psem. Chłopak traktuje to jak życiową szansę. Niestety nic nie idzie po jego myśli.

Arena, reż. Piotr Bernaś (Polska) 16’

Dlaczego ludzie dążą do autodestrukcji? Jakie są źródła motywacji człowieka, który wybiera życie polegające na wiecznej walce, okaleczaniu swojego ciała i ryzykowaniu zdrowia?

Larp, reż. Kordian Kądziela (Polska) 27’

Opowieść o Sergiuszu, który nie mogąc odnaleźć się w rodzinie, ucieka w świat fantastyki. Podczas jednej z terenowych rozgrywek fantasy chłopak zostaje bohaterem, co pociąga za sobą nieoczekiwane konsekwencje.