WIĘCEJ WAKACJI Z CENTRUM ANIMACJI , CZYLI MALI ODKRYWCY W NATARCIU!

 

 plakat Akcja Lato

            Po ciężkim roku szkolnym każde dziecko zasługuje na wymarzone wakacje i odrobinę wytchnienia. Polkowickie Centrum Animacji tradycyjnie już, przygotowało cykl bezpłatnych zajęć i warsztatów skierowanych do najmłodszych mieszkańców naszego miasta,

którzy w okresie wakacyjnej przerwy pozostają w Polkowicach. Każdego roku przyświeca nam inny temat przewodni – w tym roku bawimy się pod hasłem – “Mali odkrywcy wielkich tajemnic”!

Od 13 lipca do 22 sierpnia dzieci będą codziennie zmierzać się z rozwiązywaniem zagadek, tropieniem śladów i odkrywaniem tajemnic. Jak wiadomo, skrywanie sekretów i poszukiwanie przygód to coś, co najmłodsi lubią najbardziej.

Mali odkrywcy będą  zgłębiać m. in. tajniki kamuflażu, będą uczestniczyły w warsztatach robotyki, a także spotkają się z archeologiem. W programie znajdą się również m. in. zabawy detektywistyczne, zajęcia z szyfrowania wiadomości, quizy, oraz bezpłatne projekcje filmowe. Nie zabraknie zajęć artystycznych m. in. z ceramiki, modelarstwa, malarstwa.

Na te i wiele innych atrakcji zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 13.00. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 roku życia.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 76 746 88 26. Program zajęć dostępny jest na ulotkach oraz stronie  www.pca.pl.

Zapraszamy !