Wiosenne gotowanie z Magdą Gessler w Atrium Koszalin

ATRIUM_KoszalinÔÇôMagdaGessler

 

Już 3 kwietnia do centrum handlowego Atrium Koszalin zawita znana i lubiana restauratorka, popularna „kreatorka smaku i stylu”z telewizyjnych Kuchennych Rewolucji – Magda Gessler.

 

Impreza w  formule live cooking odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia, w godzinach od 12.00 do 18.00, na placu przy głównym wejściu, koło salonu Media Markt. Specjalnego menu, przygotowanego na tę okazję przez restauratorkę i jej zespół, będzie można spróbować w konkursie tzw. blind tastingu, czyli degustacji z zawiązanymi oczami. Na stole rozstawione zostaną patery z kloszami, pod którymi znajdą się różnego rodzaju produkty spożywcze. Zadaniem każdego z sześciu klientów będzie prawidłowe odgadnięcie trzech produktów, które będą smakować z zakrytymi opaską oczami. Nagrodami w konkursie będą fartuchy z logo Atrium Koszalin.  Rywalizować o miano mistrzowskiego podniebienia będzie można 3 razy w ciągu dnia – o godz. 14.20, 16.20 i 17.20.

 

W trakcie eventu Magda Gessler przygotuje dania nadające się zarówno na rodzinny obiad, jak i romantyczną kolację, oraz opowie o tym, jak przyrządzić je samemu w domu. W godzinach 15.00-16.00 będzie również możliwość zrobienia sobie z kulinarną gwiazdą zdjęcia czy wzięcia autografu, podczas sesji w kąciku gwiazd.

 

Ale to nie koniec nagród i niespodzianek przygotowanych na ten dzień. Każdy, kto 3 kwietnia

w godzinach eventu skorzysta z oferty jednego z punktów gastronomicznych na terenie Atrium Koszalin (KFC, Burger King, McDonald’s, North Fish, Grycan, Subway, Pizza Hut, Sushi77, Sphinx, So!Coffee, Pierogarnia Braci Jastrzębskich, Berlin Döner Kebap, Express Kuchnia Marche, Asprod, Yogoland) i okaże paragon na kwotę minimum  30 zł na stoisku konkursowym przy wejściu głównym, będzie mógł wygrać pamiątkowy fartuch kuchenny z logo Atrium Koszalin. Przygotowano 100 sztuk do rozdania, o ich otrzymaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowe informacje nt. imprezy można znaleźć na stronie internetowej centrum: www.atrium-koszalin.pl.